KAYNAK FİKSTÜRÜ'NDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Kaynak fikstür teknolojisi günümüzde özellikle otomotiv endüstrisi ve genel endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. sac metal kalıplarında çıkan parçaların kaynatılmasında kullanılmaktadır. Kaynak fikstür teknolojisi özellikle büyük ve karışık geometrik sac parçaların kolaylıkla kaynak yapılabilmesini sağlamaktadır. seri imalat üretimlerin vazgeçilmez bir ögesidir.
Fikstür dizayn ekibi olarak, günümüzde sanayimizin her alanında kullanılan kaynak fikstürlerini, geçmişimizde elde etiiğimiz tecrübeler ile birlikte müşterilerimizin isteklerini eksiksiz bir sekilde karşılıyoruz.

Bunlar göz önünde bulundurarak tasarımlarını gerçekleştirdiğimiz fikstürler;

Manuel Kaynak Fikstürleri
Ark Kaynak Fikstürleri
Punta Kaynak Fİkstürleri
Otomasyonlu kaynak Fikstürleri
Protatip Kaynak Fikstürleri
olarak sıralanabilir. ürüne özel olarak yapılan fikstürler iyi bir tasarım sonucu yapılmassa ürün kalitesi yakalanamaz, hatta üretim durma noktasına gelebilmektedir.

 

HAKKIMIZDAER - TEKNİK

Çelik konstrüksiyon sekrötünde İn-Çel Ltd. Şti. olarak 1974 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, kısa sürede markalaşma sürecini tamamlayarak, konusunda lider birçok firmayı referanslarının arasına katmayı başarmıştır.Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek 2013 yılı başından itibaren Kuru Buz ile Temizlik alanında yatırımlarını sürdürerek Er-Teknik firmasını da bünyesine katmıştır.

Devamı

KURU BUZUYGULAMA RESİMLERİ

ADRES BİLGİLERİER - TEKNİK ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ALANINDA İLERİ TEKNOLOJİ

  Dede Mah. 8.İsimsiz Sk. No:B1 Mudanya/BURSA

  www.erteknikkurubuz.com

  info@erteknikkurubuz.com

  Tel: 0(224)564 54 54

  Fax: 0(224)564 51 52

JoomShaper