Çelik konstrüksiyon sekrötünde İn-Çel Ltd. Şti. olarak 1974 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, kısa sürede markalaşma sürecini tamamlayarak, konusunda lider birçok firmayı referanslarının arasına katmayı başarmıştır.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek 2013 yılı başından itibaren Kuru Buz ile Temizlik alanında yatırımlarını sürdürerek Er-Teknik firmasını da bünyesine katmıştır. Daha entegre bir tesis ile müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek amacıyla, Kuru Buz satışını da ürün yelpazesine dahil eden firmamız ürün ve hizmet çeşitliliğini arttırmıştır.

İnsan ve kalite odaklı firmamızın personeli, zamanı iyi kullanabilen, becerilerini geliştiren, katılımcı, paylaşımcı, yüksek morele sahip insanlardan oluşmaktadır.

Yakaladığı istikrarlı büyümeyi verimliliğe dönüştüren firmamız kapasitesini en üst seviyelere çıkarmayı başarmıştır.

Er-Teknik hizmet grubunda daima aranan bir firma olarak; gücünü kendisine inanmış ve güvenmiş kişilerden oluşan müşteri portföyünden almıştır. Bizi tercih ederek bizlerle beraber yoluna devam eden dostlarımızın güvenine daima layık olmaya çalışacağız.

Er-Teknik
Kuru Buz ile Endüstriyel Temizlik

HAKKIMIZDAER - TEKNİK

Çelik konstrüksiyon sekrötünde İn-Çel Ltd. Şti. olarak 1974 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, kısa sürede markalaşma sürecini tamamlayarak, konusunda lider birçok firmayı referanslarının arasına katmayı başarmıştır.Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek 2013 yılı başından itibaren Kuru Buz ile Temizlik alanında yatırımlarını sürdürerek Er-Teknik firmasını da bünyesine katmıştır.

Devamı

KURU BUZUYGULAMA RESİMLERİ

ADRES BİLGİLERİER - TEKNİK ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ALANINDA İLERİ TEKNOLOJİ

  Dede Mah. 8.İsimsiz Sk. No:B1 Mudanya/BURSA

  www.erteknikkurubuz.com

  info@erteknikkurubuz.com

  Tel: 0(224)564 54 54

  Fax: 0(224)564 51 52

JoomShaper